tango magda mPrzed nami kolejna uczta dla oka i ucha! Staramy się realizować ideę salonu artystycznego, a nasze starania wspiera m.in. Filharmonia Łódzka,  która już trzeci raz powierzyła nam współorganizację koncertu plenerowego!
Mamy zaszczyt zaprosić Was na koncert Magdaleny Navarette pt. "Flamenco namiętnie" w ramach Wędrownego Festiwalu Filharmonii Łódzkiej "Kolory Polski", który odbędzie się 1 sierpnia, w sobotę o godz. 19.00. Więcej informacji na naszej stronie.
O godz. 17.00 jako wydarzenie towarzyszące odbędzie się wernisaż wystawy pt. Pejzaże wewnętrzne. Autorką obrazów jest utalentowana artystka Daria Majtka - Kucharska.

Uwagi techniczne :
Pogoda jest już zamówiona, padać nie będzie, ale może być chłodno, otwarta będzie już od godz. 16.00 kawiarenka, w której będzie można napić się ciepłych i zimnych napojów oraz spróbować domowych wypieków. Dostępne będą miejsca siedzące w liczbie 500, ale zachęcamy jak co roku, żeby zabrać ze sobą kocyk albo krzesełko. Na terenie parku udostępniamy miejsca parkingowe, serdecznie prosimy o zachowanie ostrożności i parkowanie we wskazanych miejscach.
Obrazy pani Darii będzie można nie tylko zobaczyć, ale i zakupić :)

Odwiedzajcie nasz profil na Facebook'u  oraz naszą stronę główną, bo od września wraca Akademia Obywatelska i czeka nas wiele ciekawych wydarzeń!
Do zobaczenia w najbliższą sobotę!

Z wyrazami szacunku
Agnieszka Kudlik - Budzińska
dyrektor zarządzający2020

4

Wtorek

SIERPIEŃ

Imieniny obchodzą:

Dominika, Jan, Protazy

Odwiedziło nas : Dziś 14 - Wczoraj 103 - Ostatni tydzień 117 - Ostatni miesiąc 311 - Razem 333367