• 8 lipca, sobota, godz. 16.00 - spotkamy się z Martyną Chwiałkowską-Fogel i Joanną Rembisz. To będzie przyjacielska rozmowa o noszeniu dzieci, potrzebie bliskości i tworzeniu więzi. Będzie można zobaczyć jak bezpiecznie nosić dzieci, a także przymierzyć różnego typu chusty i nosidła.  Martyna Chwiałkowska-Fogel jest instruktorką noszenia dzieci oraz masażu niemowlęcego. Joanna Rembisz jest doulą i promotorką karmienia piersią, prowadzi wypożyczalnię laktatorów i innych dziecięcych przydasiów. Panie wspólnie stworzyły Klub Kangura w Zduńskiej Woli.
  • 14 lipca, piątek, godz. 21.00 - pierwszy w tym sezonie, plenerowy koncert na tarasie Pałacu w Małkowie. Wystąpi dla Państwa MICHAŁ SOŁTAN młody, entuzjastyczny multiinstrumentalista z pozytywną energią i durowymi dźwiękami. Będzie to wyjątkowy koncert, promujący letni singiel " Najlepiej". Dlatego najlepiej tego wieczoru być z nami.
    Dodatkową atrakcją będą mini warsztaty jak korzystać z Loop Station.
    Wstęp na koncert będzie w formie cegiełki w cenie 5 zł. na Fundację na rzecz zachowania tradycji i wartości Pałacu w Małkowie.
  • 16 lipca, niedziela, godz. 10.00 - drugie spotkanie z jogą w naszym parku. Bezpłatne zajęcia poprowadzi Monika Gołębieska z AtmoSferyJogi z Sieradza. Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym, czy ćwiczysz od dłuższego czasu, nasze zajęcia dadzą każdemu wiele radości, pomogą złapać oddech i nabrać dużo pozytywnej energii. Należy zabrać ze sobą wygodny strój i matę lub koc. W przypadku niepogody przeniesiemy się do środka.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia w Małkowie!

Zespół Pałacowo - Parkowy w Małkowie2021

4

Czwartek

MARZEC

Imieniny obchodzą:

Łucja, Kazimierz, Eugeniusz

Odwiedziło nas : Dziś 30 - Wczoraj 140 - Ostatni tydzień 459 - Ostatni miesiąc 459 - Razem 353014
#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }