Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9, Rossoszyca
Kandydaci do Sejmu

Liczba wyborców uprawnionych do głosowania - 1447
Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania - 850
Liczba kart wyjętych z urny - 850
Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) - 14

- w tym z powodu postawienia znaku "X" obok nazwiska dwóch lub większej liczby kandydatów - 12
- w tym z powodu niepostawienia znaku "X" obok nazwiska żadnego kandydata - 2

Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkich kandydatów (z kart ważnych) - 836

Frekwencja - 58,74%

Kandydaci bez głosów nie są wymienieni.

Lista nr. 1 KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE (73 głosy)

BEJDA Paweł Jan - 31 głosów
ZIĘBA-GZIK Jolanta - 17 głosów
WOŹNIAK Tomasz - 5 głosów
BEDNAREK Ewa - 3 głosy
NOWAK Adam Paweł - 2 głosy
NAWROCKA Elżbieta Renata - 2 głosy
TERKA Michał Waldemar - 2 głosy
MORGA Agnieszka - 2 głosy
STASIAK Zbigniew Marek - 1 głos
PACHOLSKI Michał Tomasz - 1 głos
KRAWCZYK Marek Jan - 1 głos
KARNISZEWSKI Andrzej - 1 głos
PLEWIŃSKI Paweł Krzysztof - 1 głos
KACZOROWSKA Maria - 1 głos
ŁABĘDZKI Marcin - 1 głos
KRAWCZYK Ewa Anna - 1 głos
ROMANOW-PRZYBYLAK Justyna Agnieszka - 1 głos

Lista nr. 2 KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ (512 głosów)

POLAK Piotr Stanisław - 295 głosów
LICHOCKA Joanna Katarzyna - 74 głosy
CIEBIADA Krzysztof - 50 głosów
MATUSZEWSKI Marek - 14 głosów
RZYMKOWSKI Tomasz Piotr - 13 głosów
KALETA Paweł Tomasz - 12 głosów
WOŹNIAK Tadeusz Jacek - 10 głosów
RYCHLIK Paweł Piotr - 10 głosów
MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna - 7 głosów
KOŁOSZCZYK Olga Anna - 6 głosów
WIECZOREK Iwona Małgorzata - 4 głosy
GAŁKA Mariusz - 4 głosy
WOJCIECHOWSKI Waldemar Jan 4 głosy
PAPROTA Katarzyna - 2 głosy
TWARDOWSKA Monika Malwina - 2 głosy
RZYMKOWSKA Ewa - 1 głos
NOWAK Krzysztof Jan - 1 głos
WALCZAK Sławomir - 1 głos
RATYŃSKA Elżbieta Beata - 1 głos
KAŹMIERCZAK Wieńczysław Jerzy - 1 głos

Lista nr. 3 KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ (94 głosy)

MATYSIAK Paulina - 34 głosy
IDZIKOWSKI Wiktor - 11 głosów
LEWICKA Zdzisława Teresa - 11 głosy
WALUDA Henryk - 9 głosów
ZIĘBA Piotr - 6 głosów
OLEJNICZAK Cezary Roman - 5 głosów
RAJ Przemysław - 4 głosy
LORENC Patryk - 3 głosy
KAŹMIERSKA-MAŁYSKA Iwona Monika - 2 głosy
SIKORA Anna Iwona - 2 głosy
PŁÓCIENNIK Marek - 2 głosy
BORKIEWICZ Kinga - 2 głosy
WALCZAK Sebastian Bartosz - 1 głos
BUNDZYLAK-DĄBROWSKA Agnieszka Czesława - 1 głos
SKOCZYLAS Adrian - 1 głos

Lista nr. 4 KW KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ (30 głosów)

WALCZAK Izabela Anna - 16 głosów
MATUSIAK Ewelina - 3 głosy
SOBCZAK Justyna - 3 głosy
SKOWRONEK Angelika - 2 głosy
OWCZAREK Łukasz Mikołaj - 1 głos
OŻADOWICZ Łukasz Artur - 1 głos
NOWAK Wojciech Damian - 1 głos
ZAJĄC Mateusz Mariusz 1 głos
ZIEMBA Aleksandra Anna - 1 głos
GIEROWSKI Rafał - 1 głos

Lista nr. 5 KKW KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI (117 głosy)

TOMCZYK Cezary Józef - 93 głosy
JOŃSKI Dariusz - 7 głosów
OWCZAREK Andrzej - 5 głosów
PABICH Michał Marian - 4 głosy
LEWANDOWSKA Iwona Elżbieta - 3 głosy
HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata - 1 głos
RĄKOWSKI Krzysztof Gabor - 1 głos
STRUMIAN Edyta Grażyna - 1 głos
JESIONOWSKA Barbara Maria - 1 głos
GRABARCZYK Małgorzata Iwona - 1 głos

Lista nr. 8 KWW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY (10 głosów)

SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan - 3 głosy
KLIMKIEWICZ Jakub Marcin - 2 głosy
GOŹDZIEWICZ Wojciech Stanisław - 1 głos
PIETRZAK Jacek - 1 głos
BACZYŃSKA-SOCHA Monika Magdalena - 1 głos
CHRUŚCIEL Agnieszka Anna 1 głos
PLACEK-KUJAWSKA Beata Urszula - 1 głos



2019

7

Sobota

GRUDZIEŃ

Imieniny obchodzą:

Agaton, Ambroży, Marcin

Międzynarodowy Dzień Lotnictwa Cywilnego

Logowanie

Odwiedziło nas : Dziś 412 - Wczoraj 469 - Ostatni tydzień 3169 - Ostatni miesiąc 3742 - Razem 276853