Wydarzenia 2017

W sobotę (10 czerwca) przy odnowionej kapliczce w Rafałówce odbyła się uroczystość upamiętniająca dowódcę kosynierów Rafała Siemiątkowskiego. Organizatorem był pan Maciej Łodziński. Patronat objął Urzęd Miasta i Gminy Warta oraz PTTK w Warcie.

Więcej...

Więcej...

W ramach „Popołudnie w muzeum” już po raz trzeci odbył się Piknik Militarny w Boczkach . Można było zobaczyć ciekawe eksponaty z prywatnego muzeum pana Jacka Kopczyńskiego. Stowarzyszenie KABAR z Łodzi pokazało starą broń historyczną, natomiast KPE Eksplorer zorganizował poszukiwanie monet i skarbów za pomocą wykrywacza metalu.

Więcej...

2 maja we wtorkowe popołudnie Stowarzyszenie Kobiet Aktywnych Rossoszycy przy pomocy druhów z OSP zorganizowało wspólne biesiadowanie majówkowe. Był pokaz karate oraz występy naszej uzdolnionej młodzieży.

Więcej...

W miniony wtorek 21 marca odbyło się Walne Zebranie SPiRRiO. Podczas zebrania przyjęto sprawozdania z działalności za 2016r i udzielono jednogłośnie absolutorium ustępującemu Zarządowi. Po udzieleniu absolutorium zgłaszano kandydatów i wybrano w głosowaniu tajnym nowy Zarząd.

Więcej...

Odwiedziło nas : Dziś 75 - Wczoraj 115 - Ostatni tydzień 190 - Ostatni miesiąc 675 - Razem 330934